Filtruj

Praca Smieci - Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Koszki

Numer oferty: StPr/24/0231Obowiązki:Sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie, zbieranie śmieci.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kategorii B+TWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:wymagany orzeczony stopień niepełnosprawnościMiej...

31.05.202431.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
IMPEL FACILITY SERVICES SP. Z O.O.IMPEL FACILITY SERVICES SP. Z O.O.
Koszki

Zakres obowiązków: Sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie, zbieranie śmieci. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kategorii B+T wymagany orzeczony stopień niepełnosprawności...

Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa Enova 365

VALUE FINANCEVALUE FINANCE
Białystok

Księgowa (Enova 365) lokalizacja: praca zdalna Szukasz ambitnej pracy, która fachowo przygotuje Cię do roli Samodzielnej Księgowej i da możliwość awansu? Masz doświadczenie z programem Enova365? Jesteś gotowa_y na intensywny rozwój? Jeśli odpowiadasz 3x TAK , to prawdopodobnie idealnie pasujesz do n...

30.05.202430.05.2024