Filtruj

Praca Sniadaniowa - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

INTERFERIE S. A.INTERFERIE S. A.
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Przygotowanie dań obiadowych, pieczenie mięs, bufet śniadaniowy. Praca w godz. 6-18 (12 h co drugi dzień), rownież w soboty i niedziele. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagane doświadczenie zawodowe 2 lata....

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kołobrzeg

Numer oferty: StPr/24/0780Obowiązki:Przygotowanie dań obiadowych, pieczenie mięs, bufet śniadaniowy. Praca w godz. 6-18 (12 h co drugi dzień), rownież w soboty i niedziele.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagane doświadczenie zawodowe 2 lata.Miejsc...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SZEF KUCHNI

DIVA SP. Z O.O.DIVA SP. Z O.O.
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Zarządzanie podległym zespołem/personelem, tworzenie menu śniadaniowego/kolacyjnego oraz menu a'la carte, dbanie i prowadzenie systemu HACCP, tworzenie grafików, dbałość o wysoki standard usług. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-19, 10-22 również w soboty i niedziele. Umowa zlecenia na...

12.06.202412.06.2024