Filtruj

Praca Sodexo - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca/kasjer-ka Cukiernia Sowa Auchan ul. Szczęśliwa 3

nowa oferta
CUKIERNIA SOWA SP. Z O.O.CUKIERNIA SOWA SP. Z O.O.
Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta, czyli sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast, pakowanie naszych pyszności i wydawanie zamówień, a także dbanie o porządek w miejscu pracy. WYMAGANIA: Na czym nam zależy? gotowości do pracy II-zmianowej (również w ...

20.05.202420.05.2024

Kasjer

nowa oferta
Gdańsk

Twój zakres obowiązków • obsługa kasy fiskalnej • rozkładanie towaru • dbanie o wizerunek sklepu na podstawie standardów sieci „Zabka” • przyjmowanie zamówień.Nasze wymagania • Orzeczenie lub książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych, tudzież możliwość jej jak najszybszego wyrobienia. • Ukońc...

19.05.202419.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Mid Java Developer

nowa oferta
IRKL SP. Z O.O.IRKL SP. Z O.O.
Sopot

Java Developer lokalizacja: Sopot/ stacjonarne Prace przy 2-3 projektach naraz Płaska struktura zarządzania w firmie, wszyscy podlegają pod zarząd Pisanie kodu (głównie) pod nowe projekty z branży ubezpieczeniowej. Projekty w większości podpadają pod rozwój a nie utrzymanie Code review innych progra...