Filtruj

Praca Soli - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Przewoźnik - Geis PL

GRUPA GEISGRUPA GEIS
Legnica

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na...

18.04.202418.04.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Przewoźnik poszukiwany - samochody typu solo (11.9T DMC)

PODLASIE S. A.PODLASIE S. A.
Legnica

Spedycja Podlasie S. A o/ Zielona Góra poszukuje przewoźników do stałej współpracy na terenie całej Polski - samochody typu solo (11.9T DMC) lub większe, zabudowa plandeka, firanka- stabilna, perspektywiczna współpraca z jedną z największych firm transportowych (ok. 50.000 zleceńmiesięcznie, ponad 3...

02.04.202402.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOLO BARBARA ĆMIKIEWICZPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOLO BARBARA ĆMIKIEWICZ
Złotoryja

Zakres obowiązków: - praca przy maszynach produkcyjnych - pakowanie wyrobów gotowych - kontrola jakości wytwarzanego produktu - prace przy żywności - rozładowywanie transportów - rozmieszczanie towaru na magazynie Wymagania: wykształcenie - podstawowe sprawność i siła fizyczna...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0274 s