Filtruj

Praca Solid Security Sp Z O - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Białystok

Miejsce pracy: Obiekt przemysłowy w Legnicy – wynagrodzenie do 10 tysięcy netto! ​ Zakres zadań: Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych Ochrona mienia zleceniodawcy Obchody, monitoring, rejestracja osób awizowanych do firmy Wymagania: Wpis na listę ...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt produkcyjny - Białystok

Białystok

Do obowiązków pracowników, będzie należało między innymi: Wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Kontrola ruchu kołowego i pieszego Od kandydatów oczekujemy: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Dyspozycyjności Chęci do ...

28.05.202428.05.2024

Pracownik Grup Interwencyjnych z bronią - Białystok

Białystok

Zakres obowiązków: Weryfikacja stanu zabezpieczenia monitorowanych obiektów Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wymagania: Zaświadczenie o niekaralności Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej Legitymacja osoby dopuszc...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0338 s