Filtruj

Praca Solid Security Sp Z O - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

IT Risk and Compliance Specialist

nowa oferta
INNERGO SYSTEMS SP. Z O.O.INNERGO SYSTEMS SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

technologies-optional : Microsoft Active Directory PowerShell Python responsibilities : Monitor user access to IT systems by performing the following: Semiannual access reviews, Termination validation procedures, IT Privilege access reviews; Validate that access to critical functions within key appl...

04.05.202404.05.2024

Referent w dziale rekrutacji - Gorzów Wielkopolski

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.

Twój zakres obowiązków: Weryfikacja dokumentacji związanej z kwalifikacją pracowników ochrony fizycznej Bieżąca kontrola dokumentów podpisywanych przez nowo zatrudnione osoby Kompletowanie dokumentów Wprowadzanie danych kadrowych do systemu Nasze wymagania: Obsługa komputera i urządzeń biurowy...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Ochronie, stawka 21 zł netto (na rękę) - Barlinek

Barlinek

Zakres obowiązków: Obsługa monitoringu Zapobieganie kradzieżom Wymagania: Wysoka kultura osobista Niekaralność Spostrzegawczość, stanowczość i zdecydowanie Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Stawka godzinowa 21 zł netto (na rękę)...

25.04.202425.04.2024