Filtruj

Praca Solid Security Sp Z O - Jawór

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Mobilnej Grupy Kontrolnej - Jawor

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Jawór

Zakres zadań: Kontrola bezpieczeństwa na wybranych obiektach Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczonych standardów na obiektach handlowych Realizacja wyznaczonych zdań operacyjnych w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Współpraca z organa...

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - sklep - Jawor

nowa oferta
Jawór

Zakres zadań: •\tOchrona powierzonego mienia •\tObserwacja osób na sklepie •\tMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi •\tSumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: •\tNiekaralność •\tDyspozycyjność •\tSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązk...

12.06.202412.06.2024

Pracownik ochrony fizycznej - Małogoszcz

Małogoszcz

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

11.06.202411.06.2024