Filtruj

Praca Solid Sp Z O - Szczecinek

Praca w ochronie - Pol’and’Rock Festival - Lotnisko Broczyno

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Szczecinek

Zatrudnimy pracowników, mężczyźni i kobiety przy pilnowaniu obiektu handlowego na terenie pola namiotowego Pol’and’Rock Festival​ w miejscowości Broczyno. Praca w okresie od 30.07 do 04.08.2024 – okres otwarcia sklepu​​. Obowiązki: Pilnowanie obiektu handlowego na terenie pola namiotowego Wymaga...

26.06.202426.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - jednostka wojskowa - Szczecinek

Szczecinek

Twój zakres obowiązków: Praca w charakterze pracownika ochrony w Jednostce Wojskowej Monitorowanie bezpieczeństwa Sumienna realizacja obowiązków służbowych Nasze wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony – warunek konieczny Legitymacja osoby dop...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony – obiekty handlowe - Barwice

Barwice

Zakres obowiązków: Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania: Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji ...

17.06.202417.06.2024