Filtruj

Praca Solidom - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Siedlce

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Siedlce

Zakres obowiązków: Obsługa systemów CCTV Patrolowanie obiektu Wymagania: Sumienność Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Obsługa komputera Mile widziane: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wymiar czasu pracy...

12.09.202412.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej - Hołowczyce

Siedlce

Zakres obowiązków: Obsługa systemów CCTV Patrolowanie obiektu Wymagania: Posiadanie wpisu na listę pracowników kwalifikowanych minimum 2 lata Pozwolenie na broń obiektową Sumienność Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Obsługa komputera Mile widziane: Mile widziane doświadczenie w p...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technolog VALMONT

VALMONT POLSKAVALMONT POLSKA
Siedlce

Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe ...

25.07.202425.07.2024