Filtruj

Praca Solutions - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - sprzedaż

ECO TEAM SOLUTIONS SP. Z O.O.ECO TEAM SOLUTIONS SP. Z O.O.
Częstochowa

Praca w sprzedaży, oferujemy pełne przeszkolenieTwój zakres obowiązków:- pośrednictwo w sprzedaży usług z branży OZE- pozyskiwanie nowych klientów- przygotowywanie ofert odpowiednio dobranych dla klienta- budowanie i utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z klientamiNasze wymagania:- otwartość na ko...

08.03.202408.03.2024

Praca w sprzedaży dla Studentów i Studentek - Doradca klienta ds. OZE

ECO TEAM SOLUTIONSECO TEAM SOLUTIONS
Częstochowa

Twój zakres obowiązków: jeżeli nie pracowałeś nigdy w branży, Twoim pierwszym zadaniem będzie ukończenie szkolenia wdrożeniowego pośrednictwo w sprzedaży usług z branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, ocieplenia, magazyny energii) pozyskiwanie nowych klientów (pozyskanie kontaktu, ...

08.01.202408.01.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konwojent - Specjalista ds. CIT. Średnie wynagrodzenie 10 000 brutto!

IMPEL CASH SOLUTIONS SP. Z O.O.IMPEL CASH SOLUTIONS SP. Z O.O.
Częstochowa

Grupa Impel, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konwojent - Specjalista ds. CIT Zainteresowanym kandydatom oferujemy: · Najwyższe wynagrodzenie w branży w wysokości od 5600 brutto w ramach umowy o pracę! · Możliwość realizacji dodatkowych czynności, związanych z obsługą urządzeń bankomatowych...

09.11.202309.11.2023
od 5600 zł