Filtruj

Praca Sortowacz Surowcow Wtornych - Barszczówka

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Sortowacz Surowcow Wtornych Barszczówka - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Praca na produkcji

nowa oferta
HERMES RECYCLING SP. Z O.O.HERMES RECYCLING SP. Z O.O.
Barszczówka

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Operator wytłaczarki Operator wózka jezdniowego Mechanika-spawacza-konserwatora Sortowacz surowców wtórnych Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, rzetelne podejście do wykonywanej pracy. ...

07.05.202407.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sortowacz surowców wtórnych

Barszczówka

sortowanie tworzyw sztucznych...

19.04.202419.04.2024

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH

Barszczówka

Zakres obowiązków: sortowanie tworzyw sztucznych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0157 s