Filtruj

Praca Sortowacz - Sobienie-Jeziory

1-3 z 3 ofert pracy

SORTOWACZ RĘCZNY

Sobienie-Jeziory

Zakres obowiązków: sortowanie i pakowanie warzyw. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : umiejętność klasyfikacji warzyw według ich jakości, wielkości, odmiany; znajomość z zakresu przechowywania warzyw; sumienność, dokładność; dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w ni...

04.07.202404.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SORTOWACZ

Duchnów

Zakres obowiązków: Sortowanie paczek nadawanych; Ustawienie wózków platformowych; Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania. Praca fizyczna, stojąca Wymagania: wykształcenie - brak lub niepe...

Magazynier/Sortowacz

ABALONE POLAND SP. Z O.O.ABALONE POLAND SP. Z O.O.
Szymanów

Oferujemy: Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 29zł brutto/h na początek (wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia) Premię do 450zł brutto (zależna od efektywności i frekwencji Zleceniobiorcy) Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Możliwość wykonywania czynności poniedziałek-piątek 15.00...

05.06.202405.06.2024