Filtruj

Praca Sortowanie Odziezy - Bielany Wrocławskie

Pracownik fizyczny w fabryce pita i chipsów - również dla obcokrajowców

nowa oferta
KLIENT JOBS.PLKLIENT JOBS.PL
Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska: Fabryka do produkcji i pakowania tortilli (pita), przekąsek (chipsy, nachos itp.) Fabryka jest w większości zautomatyzowana. Praca w pomieszczeniu, fizycznie nie ciężka, waga podnoszonych skrzynek 5 kg i 10 kg, stojąc, praca w podwyższonej temperaturze (na hali jest ciepło, są maszy...

14.06.202414.06.2024

Pracownik magazynu - kompletacja zamówień

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Wrocław

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie wynagrodzenie 30 zł brutto/h pracę w systemie 2 zmianowym bezpłatny transport pracowniczy ubezpieczenie zdrowotne Zadania: kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego sortowanie odzieży etykietowanie towaru Oczekujemy: umiejętności pracy w zes...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator wózka widłowego z UDT

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Jelcz-Laskowice

Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się produkcją tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Produkcja elementów z...

13.06.202413.06.2024