Filtruj

Praca Sortowanie Owocow - Dobra

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Recykling (system zmianowy), ul. Wodna 30/36

nowa oferta
LIDL POLSKA SP. Z O.O.LIDL POLSKA SP. Z O.O.
Dobra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dbanie o porządek na terenie magazynu Sortowanie surowców wtórnych Weryfikowanie dokumentów przewozowych Zapewnienie dostępności jednostek transportowych Segregowanie oraz utylizacja odpadów Gotowość do pracy w systemie zmianowym WYMAGANIA: Odpowiedzialność i dokładność Rzetelność...

17.09.202417.09.2024

Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Recykling (system zmianowy)-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Dobra

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik/Pracowniczka Magazynu – Recykling (system zmianowy) Miejsce pracy...

09.09.202409.09.2024
od 5600 zł