Filtruj

Praca Sortowanie Paczek - Łazy

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

nowa oferta
TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Łazy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Skuteczne sortowanie przesyłek zgodnie ze wskazanymi schematami, Załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów, Skanowanie paczek, Sprawne napełnianie kontenerów z posegregowanymi przesyłkami. WYMAGANIA: Pełnoletność, Mobilność umożliwiająca dotarcie do miejsca pracy, Sprawn...

17.06.202417.06.2024

Sortowanie paczek - OD ZARAZ - Al. Krakowska - WYPŁATY TYGODNIOWE

Łazy

Zapraszamy do pracy w energicznym środowisku, gdzie priorytetem jest szybka i sprawnie zorganizowana dystrybucja przesyłek! Jeśli jesteś osobą pełną energii, sumienną i lubisz pracę, która trzyma Cię w ruchu, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! Stanowisko: Sortowanie przesyłek Lokalizacja: Ła...

12.06.202412.06.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SORTOWACZ PRZESYŁEK KURIERSKICH

Łazy

Zakres obowiązków: sortowanie presyłek kurjerskich, stemplowanie paczek, praca w zespole rosyjskojęzycznym Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - polski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) język obcy - rosyjski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, p...

05.06.202405.06.2024