Filtruj

Praca Sortowanie Paczek - Szymanów

1-2 z 2 ofert pracy

Sortowanie paczek - koło Wrocławia - BEZ DOŚWIADCZENIA - SZYMANÓW

TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Szymanów

Praca w miejscowości SZYMANÓW- Sortowanie paczek WYPŁATY MIESIĘCZNE! PRACA OD ZARAZ Stawka: 29zł brutto/h + dodatki za staż Zmiany nocne Aplikuj już teraz! Zadzwoń: +48**********61 - Leah +48**********82 - Katia Zakres obowiązków Kompletacja zamówień, Skanowanie przesyłek, Pakowanie przes...

27.03.202427.03.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

**Sortowanie paczek** - TYGODNIÓWKI - Warszawa

nowa oferta
Rembertów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sortowanie przesyłek zgodnie ze schematem, Załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów, Skanowanie przesyłek Umiejętne napełnianie kontenerów z posegregowanymi paczkami. WYMAGANIA: Pełnoletność, Mobilność umożliwiająca dotarcie do miejsca pracy, Sprawność fizyczna, by podołać ...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0235 s