Filtruj

Praca Sortowanie Palet

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Fizyczny praca na złomowisku

BARTŁOMIEJBARTŁOMIEJ
Poraj

OPIS CWILOWO WSTRZYMANE, ZNALAZŁO SIE 2 KANDYDATÓW, MOŻNA ZOSTAWIĆ SWOJE NAMIARY NA KOMUNIKATORZE OLX. GDYBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO BĘDĘ SIĘ ODZYWAŁ W KOLEJNOŚCI CHRONOLOGINCZEJ. Szanowni Państwo, Zatrudnię 2 osoby do prac porządkowych: -sortowanie złomu -zamiatanie placu -układanie materiału na pa...

23.04.202423.04.2024
od 19 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Wakacyjna praca w Holandii | Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Rzeszów

Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na pracę z nami ! Masz możliwość zapoznania się z różnymi ...

18.04.202418.04.2024

Pomocnik magazynowy

Gliwice

Zadania: Kompletowanie wysyłek Pomoc w rozładunku dostaw Sortowanie narożników ochronnych i przygotowanie do zwrotu Mycie hali manipulacyjnej Zawijanie paczek i palet Wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy w systemie dwóch zmian Dyspozycyjność od maja do maksymal...

17.04.202417.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0210 s