Filtruj

Praca Sortowanie - Bolesławiec

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Bolesławiec

Zadania: Praca zespołowa przy obsłudze linii automatycznej do produkcji wyrobów betonowych (kostka, akcesoria brukarskie) Kontrola i sortowanie nieprawidłowych wyrobów Obsługa urządzeń linii związanych z danym etapem Wymagania: Umiejętność pracy zespołowej Motywacja do pracy Mile widziane doświadcze...

22.05.202422.05.2024

Pracownik sezonowy - Holandia

JOBWISEJOBWISE
Bolesławiec

Oferta pracy sezonowej w Holandiimiejscowość : region Zuid-HollandOpis stanowiska :obieranie i sortowanie cebulek kwiatowychpraca na szklarni lub hali przy kwiatachpraca na produkcji (chłodnia)oraz inne ofertyOferujemy:stawkę 13,27 brutto/ h + dodatki8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego (...

PRACOWNIK SZKLARNI

nowa oferta
Dłużyna Górna

Zakres obowiązków: Nasadzanie i pielęgnacja roślin. Zbieranie, cięcie i sortowanie. Utrzymywanie porządku w szklarni; Pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca pracy Praca w szklarni przy wyższych temperaturach Praca od 6:00 do 14:00 - nienormowane godziny pracy, według potrzeby są nadgodziny; Wym...

23.05.202423.05.2024