Filtruj

Praca Sortowanie - Szczecinek

1-2 z 2 ofert pracy

Wsparcie prac magazynowych

DPD POLSKA SP. Z O.O.DPD POLSKA SP. Z O.O.
Szczecinek

DPD Polska, lider rynku usług kurierskich, do Oddziału w Szczecinku  poszukuje kandydatów do Wsparcia Prac Magazynowych . Zakres zlecanych prac: rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie, przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich. Od kandydatów oczekujemy: odpowiedzialnośc...

27.05.202427.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator Maszyn i Urządzeń Zakład Storkowo gmina Ińsko

KRUSZYWA SKSM S. A.KRUSZYWA SKSM S. A.
Storkowo

Zadania: obsługa maszyn i urządzeń do sortowania, kruszenia, wydobywania i transportu kruszywa; Kontrola, nadzór i eksploatację urządzeń i instalacji elektroenergetycznych; drobne prace remontowo-konserwatorskie przy obsługiwanych urządzeniach; Nasze wymagania na tych stanowiskach: zainteresowa...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0326 s