Filtruj

Praca Sortowanie - Warka

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn – Operator wózka widłowego

KLIENT PORTALU PRACA.PLKLIENT PORTALU PRACA.PL
Warka

Opis stanowiska ustawianie parametrów sortowania/pakowania w systemie informatycznym ustawianie parametrów pracy maszyn pakujących bieżąca obsługa maszyny prowadzenie podstawowych prac serwisowych nadzór i organizacja pracy zespołu pracującego przy maszynie Wymagania umiejętność obsługi systemów inf...

12.06.202412.06.2024

SORTOWACZ/PAKOWACZ

nowa oferta
Wola Worowska

Zakres obowiązków: praca przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostrów

Numer oferty: StPr/24/0779Obowiązki:Wykonywanie prac związanych ze zbiorem płodów rolnych, kopanie, przycinanie, czyszczenie i sortowanie roślin. Wykonywanie prac pielęgnacyjnych gleby. Załadowywanie i wyładowywanie zebranych plonów.Mile widziane prawo jazdy kat. B i T.Wymagania:Wymagania konieczne:...