Filtruj

Praca Sortownik - Międzyrzecze Dolne

1-3 z 3 ofert pracy

Rekrutacja sortowników defektów_Międzyrzecze Dolne

HWANSUNG CHOIHWANSUNG CHOI
Międzyrzecze Dolne

1. Opis YSN Sp z o.o. Jest to startup, który zaczynał jako firma inspekcyjna. Rozpocznij rzetelny biznes oparty na swoich umiejętnościach. Poszukujemy pracowitych i odpowiedzialnych pracowników, którzy nie wymagają żadnego doświadczenia. Poszukujemy następujących talentów, które będą dążyć do popra...

15.04.202415.04.2024
od 22 zł

Mechanik/monter przemysłowy

nowa oferta
EPCIDO SP. Z O.O.EPCIDO SP. Z O.O.
Wisła

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych; Montaż systemów przenośnikowych; Praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie; Budowanie konstrukcji mechanicznych; Montaż rur i koryt kablowych; WYMAGANIA: Dobra znajomość konstrukc...

30.04.202430.04.2024

magazynier/sortownik przesyłek

LEASINGTEAM GROUPLEASINGTEAM GROUP
Czechowice-Dziedzice

LeasingTeam Group tonajwiększa wkraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie zpolskim kapitałem, któraod ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty zzakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich iglobalnych przedsi...

26.04.202426.04.2024
od 29 zł