Filtruj

Praca Spawacz 135 - Pilzno

Praca na stanowisku : spawacz , prostowacz wyrobów spawanych

MET - CHEM ZAKŁADY METALOWO - CHEMICZNE ŚWIERCZEK HALINAMET - CHEM ZAKŁADY METALOWO - CHEMICZNE ŚWIERCZEK HALINA
Pilzno

MET-CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne Firma specjalizująca się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych, odlewów żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego oraz obróbce mechanicznej poszukuje kandydatów na stanowiska: spawacz, prostowacz wyrobów spawanychMiejsce pracy: PilznoRegion: podkarpackieOpi...

13.02.202413.02.2024

Zatrudnimy SPAWACZA

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE HAND-BUD SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE HAND-BUD SP. Z O.O.
Brzeźnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spawanie, - Kontrola spoin (wymiary i jakość wykonania), - Przygotowanie powierzchni do spawania, - Przygotowanie i nastawienie parametrów urządzeń spawalniczych, - Wykonanie spoin zgodnie z technologią, - Obróbka detali po spawaniu. UMIEJĘTNOŚCI: - Umiejętność spawania:...

25.04.202425.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

PLAN CPLAN C
Tarnów

Firma PLAN Czatrudni pracowników na stanowisko:SPAWACZ / MONTEROd kandydatów oczekujemy:- umiejętności spawania metodą 111,135, 136, 141 -doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,-pełnej gotowości do służbowych wyjazdów krajowych oraz za granicę,Umiejętności czytania rysunku techniczn...

09.02.202409.02.2024