Filtruj

Praca Spawacz Elektroda - Nowiny

1-2 z 2 ofert pracy

SPAWACZ ELEKTRODA + MIGOMAT

FIRMA REMONTO-USŁUGOWA EDWARD SZYMKIEWICZFIRMA REMONTO-USŁUGOWA EDWARD SZYMKIEWICZ
Nowiny

Zakres obowiązków: Spawacz elektroda + migomat Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali spawacze i pokrewni uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MAG umiejętność - kurs spawania elektrodami otulnymi umiejętność - Spawan...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowiny

Numer oferty: StPr/24/1041Obowiązki:Spawacz elektroda + migomatWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG Uprawnienia do spawania metodą MIG doświadczenie zawodowe Wykształcenie:zasadnicze zawodoweZawód:Pozostali spawacze i pokrewniWymagania dodatkow...