Filtruj

Praca Spawacz Elektroda - Strzelce Opolskie

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ TIG/ MIG/ MAG/ ELEKTRODA niemiecka umowa o pracę!

nowa oferta
AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Strzelce Opolskie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polski...

19.05.202419.05.2024

ŚLUSARZ-SPAWACZ

GRUPA AZOTY PROREM SP. Z O.O.GRUPA AZOTY PROREM SP. Z O.O.
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Prace remontowe i spawalnicze na instalacjach przemysłowych, montaż/demontaż elementów konstrukcji, urządzeń przemysłowych, prace spawalnicze, naprawa urządzeń, praca na wysokości pow. 3m. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie, podstawowe spa...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz / Mechanik , Spawacz, Pomocnik Ślusarza

BARTOSZBARTOSZ
Tarnów Opolski

Zatrudnimy pracowników na stanowisko: · Ślusarz / Mechanik · Spawacz Mag/Elektroda · Pomocnika ślusarza/spawacza do przyuczenia Wynagrodzenie: 29-37 zł godz. brutto Lokalizacja: Opole/ Tarnów Opolski Wymiar Pracy : Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę, odpowiednie doświadczenie zawodowe O...

28.09.202328.09.2023
od 29 zł