Filtruj

Praca Spawacz Elektroda - Wrocław

Spawacz / Slusarz w stoczni, Holandia, od 2800 nett lub 32 euro/godz.

nowa oferta
FAREON Z NEDERLAND B.V.FAREON Z NEDERLAND B.V.
Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - szlifowanie, cięcie, odtłuszczanie itp. - spawanie punktowe, składanie pojedynczych części według rysunku - spawanie metodą TIG, MAG lub elektrodą - czytanie rysunków technicznych - kontrola wykonanych prac, spawów itp. WYMAGANIA: - doświadczenie z spawaniem elektrodą lub MAG lu...

17.05.202417.05.2024

SPAWACZ

nowa oferta
JELCZ SP. Z O.O.JELCZ SP. Z O.O.
Jelcz-Laskowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie spawania metodą elektrodą topliwą w osłonie CO2; Przygotowywanie elementów do spawania, w tym czyszczenie i usuwanie zanieczyszczeń; Ustalanie parametrów spawania, takich jak prąd, napięcie i prędkość spawania; Spawanie elementów według dokumentacji technologicznej; Mo...

19.05.202419.05.2024

Spawacz

nowa oferta

Zakres obowiązków: Wykonywanie spawania metodą elektrodą topliwą w osłonie CO2; Przygotowywanie elementów do spawania, w tym czyszczenie i usuwanie zanieczyszczeń; Ustalanie parametrów spawania, takich jak prąd, napięcie i prędkość spawania; Spawanie elementów według dokumentacji technologicznej; Mo...

18.05.202418.05.2024