Filtruj

Praca Spawacz Mag 135 - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz/pomocnik spawacza

HR SIGMAHR SIGMA
Bielsko-Biała

Zadania: Spawanie konstrukcji metalowych Szlifowaniem elementów Kontrolą jakości wykonanych detali Dbaniem o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne Uprawnienia spawalnicze MAG-135 Umiejętność czytania informacji z rysunku techn...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPAWACZ

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY W BIELSKU-BIAŁEJ SP. Z O.O.MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY W BIELSKU-BIAŁEJ SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Wykonywanie zleconych napraw blacharskich. Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, od pon. do nd. Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania me...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla spawaczy Mag 135 /136 Niemcy

SKMONTAGESKMONTAGE
Kobiór

Firma S.K.Montage zatrudni spawaczy MAG metodą 135/136 z doświadczeniem, spawanie grubych blach. Praca w Niemczech/ okolice Lipska.Praca od zaraz.Wymagania:- aktualne certyfikaty spawalnicze- działalność gospodarczaWięcej informacji pod nr telefonu 697 232 356 / 793 055 455...

15.05.202415.05.2024