Filtruj

Praca Spawacz Mag 135 - Dąbrowa Górnicza

1-3 z 3 ofert pracy

Instruktor Spawania

MOLTTONMOLTTON
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: Bezpośredni nadzór spawalniczy na produkcji Współpraca z Nadzorem Spawalniczym w zakresie doboru technologii spawania (WPS) Szkolenie praktycznie oraz teoretyczne spawaczy Ocena kwalifikacji spawaczy w procesie produkcyjnym Przeprowadzanie selekcji spawaczy na bazie ich umiejętnoś...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz

nowa oferta
FAMUR (GRENEVIA SA)FAMUR (GRENEVIA SA)
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie konstrukcji stalowych i elementów maszyn górniczych WYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe/ techniczne Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Dobra znajomość rysunku technicznego Uprawnienia spawalnicze (MAG 135) Uprawnienia do obsługi palnika gazowego Umiejętność pr...

16.05.202416.05.2024

SPAWACZ RĘCZNY I OP - średnia stawka 23 EUR na godzinę (spaw

EURO WORKEURO WORK
Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.Dla naszego Klienta w Holandii - wiodącego dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii projek...