Filtruj

Praca Spawacz Mag - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz Mig, Mag/ monter

REGESSREGESS
Gniezno

Poszukujemy doświadczonych spawaczy/monterów. Praca na terenie Belgii -Aalter. Spawacz Mig, Mag/ monter Oczekujemy: - doświadczenia w pracy jako spawacz/monter - własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia Oferujemy - możliwość zakwaterowania - płatności co dwa tygodnie - atrakc...

05.05.202405.05.2024

Spawacz / Ślusarz

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Września

Zadania: przygotowanie detali do spawania spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku uprawnienia spawalnicze MIG/MAG umiejętność czytania dokumentacji technicznej zdolności m...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz MAG - BEZ ZMIAN NOCNYCH - przewidziane zakwaterowanie - Kościanki

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Kościanki

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286. Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Krzywinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku: Spawacz MAG / Krzywiń Szukasz pracy bez zmian nocnych, ale z mozliwoscią nadgodzin? Interesu...