Filtruj

Praca Spawacz Mag - Lipiany

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Lipiany

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadc...

20.04.202420.04.2024

SPAWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pyrzyce

Numer oferty: StPr/24/0180Obowiązki:Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia do spawania metodą MAG mile widziane doświadczenie zawodowe Wykształcenie:podstawo...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPAWACZ

BAKRON - BIAŁOSZYCKI STANISŁAWBAKRON - BIAŁOSZYCKI STANISŁAW
Pyrzyce

Zakres obowiązków: Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MAG umiejętność - mile widziane doświadczenie zawodowe...

12.04.202412.04.2024