Filtruj

Praca Spawacz Mig Mag - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz MIG, MAG, WIG (TIG) - Ślusarz

BOOKMARK PERSONALBOOKMARK PERSONAL
Wałbrzych

Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.Szukasz nowego wyzwania jako Spawacz MIG, MAG, WIG (TIG) - ŚlusarzW takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!Zarobki miesieczne 12.000 – 16.000 nett...

19.03.202419.03.2024

ŚLUSARZ - SPAWACZ - 165

ZUW-WELDING CONSTRUCTION SP. Z O.O.ZUW-WELDING CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Świdnica

Zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowych, spawanie, szlifowanie; Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Spawacz umiejętność - **Rysunek techniczny staż pracy ogółem - lata: 3 minimum 3 lata pracy na w/w stanowisku, biegła znajomość rysunku technicznego, uprawnienia ...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz - praca w Żarówie

RITA ŚWIDERSKARITA ŚWIDERSKA
Żarów

OPIS Metikam to grupa firm z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i obróbce metali z doskonale wyposażony parkiem maszynowym CNC. Naszą specjalnością jest cięcie laserowe, cięcie wodą, gięcie blach i obróbka metali. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz Zakres obowiązków spawanie kon...

05.07.202305.07.2023