Filtruj

Praca Spawacz Mig - Jastrzębia

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ

KONREM S. A.KONREM S. A.
Jastrząb

Zakres obowiązków: - spawanie elementów konstrukcji zgodnie z instrukcją, - kontrola zgodności z dokumentacją techniczną, - przygotowanie materiałów do spawania; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG uprawnienie - Uprawnienia do spawa...

09.01.202409.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca, Ślusarz, Spawacz, Monter

DOROTADOROTA
Jastrzębie-Zdrój

Firma Stalmont w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Spawacz MIG-MAG, TIG Ślusarz - znajomość rysunku technicznego Montażysta - pracownik samodzielny Wymagania: Dyspozycyjność Sumienność Mile widziane prawo jazdy kat.B Oferujemy Umowa o pracę Możliwość rozwoju zawodoweg...

23.05.202323.05.2023
od 5000 zł

Zatrudnię spawacza mig/mag

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Biała Rawska

Firma A.H.U. WOLMEX zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracownika na stanowisko spawacz MIG-MAG ślusarz. WYMAGANIA: · Doświadczenie w spawaniu (mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie 135); · Umiejętność czytania rysunku technicznego; · Umiejętność obsługi e...

23.04.202423.04.2024
od 7000 zł