Filtruj

Praca Spawacz Tig 141 - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz/Spawacz

ASISTWORKASISTWORK
Gliwice

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Miejsce pracy: Gliwice Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy: Ślusarz/ spawacz Opis stanowiska: poprawa płyt wykonanych przez dział produkcji uzupełnienie wady metodą TIG wyprostowani...

14.05.202414.05.2024

Spawacz aluminium (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 20 EUR brutto / godzinę + 8,00 EUR diety do godziny zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość rozwoju zawodo...

17.05.202417.05.2024

Spawacz (o. Glinik)

nowa oferta
FAMUR (GRENEVIA SA)FAMUR (GRENEVIA SA)
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie metodą TIG 141 Obsługa szlifierek ręcznych oraz trzpieniowych Transport elementów za pomocą suwnicy lub żurawika WYMAGANIA: Umiejętność czytania rysunku technicznego Uprawnienia do spawania metodą TIG 141 Uprawnienia do obsługi suwnic Uprawnienia do obsługi żurawików OFER...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0211 s