Filtruj

Praca Spawanie Mag - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Praca od zaraz - operator CNC/spawacz - 2 zmiany!

nowa oferta
NIKOLANIKOLA
Kutno

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI! Lokalizacja zakładu pracy: Kutno, ul. Wschodnia Poszukujemy osób do pracy w charakterze: OPERATORA MASZYN CNC – produkcja detali na bazie rysunku technicznego; obsługa maszyn CNC podczas...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

nowa oferta
OGROPOL MICHAŁ GIERASOGROPOL MICHAŁ GIERAS
Bronisławów

Zakres obowiązków: spawanie elementów metalowych (ogrodzenia) Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MAG...

23.05.202423.05.2024

SPAWACZ MAG Jutlandia

nowa oferta
ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Gostynin

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Szukamy najlepszych kandydatów dla naszego nowego klienta specjalizują się w produkcji maszyn r...