Filtruj

Praca Specjalista Bhp - Lidzbark

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA BHP

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2039JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2039
Lidzbark Warmiński

Zakres obowiązków: kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) zawód - Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy umiejętność - obsługa komputera u...

31.07.202431.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracyjnych

HOTEL GŁĘBOCZEKHOTEL GŁĘBOCZEK
Wielki Głęboczek

Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych ze znajomością zagadnień kadrowo-księgowych Wymagania · Wykształcenie minimum średnie · Znajomość zagadnień z zakresu kodeksu pracy · Podstawowa znajomość zasad księgowości · Znajomość gospo...

20.08.202420.08.2024