Filtruj

Praca Specjalista Bhp - Świebodzin

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. MAGAZYNOWYCH

nowa oferta
Świebodzin

Zakres obowiązków: Prowadzenie szkoleń dla osób podejmujących pracę w zakresie: znajomości stanowiska, przeznaczenia materiałów czyszczących, znajomości procesu, jakości, zasad BHP, regulaminu wewnętrznego oraz zasad ogólnie przyjętych w firmie. Uzupełnianie dokumentacji szkoleniowej. Prowadzenie sz...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Specjalistka ds. BHP

LASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LEŚNEGOLASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LEŚNEGO
Świebodzin

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. 1997 nr 109 poz. 704) 1. Wymagania formalne:, - Korzystanie z pełni praw publicznych., - Wykształcenie wyższe kierunkowe., - Doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata pracy., - B...

10.04.202410.04.2024

Zatrudnię Specjalistę d/s Kadr i Płac

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY JEZIORAK W PSZCZEWIE, JEZIORO SZARCZOŚRODEK WYPOCZYNKOWY JEZIORAK W PSZCZEWIE, JEZIORO SZARCZ
Międzyrzecz

Spółka Topaz z Międzyrzecza poszukuje specjalistę do spraw kadr i płac Kadrowej/Kadrowego. Wymagania: doświadczenie w prowadzeniu dokumentów kadrowych i płacowych praca w systemie elektronicznym R2 Płatnik podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Pracy, BHP, ZUS i RODO Zakres pracy: prowadzenie ...

19.02.202419.02.2024
od 5500 zł