Filtruj

Praca Specjalista Bialy - Białe Błota

SPECJALISTA DS. REHABILITACJI - MUZYKOTERAPEUTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ "DĄB"(NR 1076)

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Białe Błota

Zakres obowiązków: Do szczegółowych zadań przede wszystkim należą: 1. Podejmowanie działań muzykoterapeutycznych skierowanych na usunięcie napięć psychofizycznych i korygowanie zaburzonych funkcji organizmu uczestników WTZ. 2. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem techniki aktywnej w oparciu o śpiew, g...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

NOVACODE SP. Z O.O.NOVACODE SP. Z O.O.
Białe Błota

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta Twój zakres obowiązków Twoją rolą będzie wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B, korzystając ze wszystkich dostępnych form kontaktu (telefon, email, spotkanie), w ramach współpracy z Klientem będziesz odpowiadać za kompleksową obsługę o...

12.04.202412.04.2024

Technolog/ Programista CNC

TOOLMAX SP. Z O.O.TOOLMAX SP. Z O.O.
Białe Błota

O nas Toolmax Sp. z o.o. (Białe Błota) skupia w swojej organizacji specjalistów posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży produkcji form wtryskowych oraz szeroko pojętej obróbki mechanicznej stali. Specjalizujemy się w produkcji nowych form wtryskowych, modyfikacjach i utrzymaniu w ru...

29.03.202429.03.2024
od 6000 zł