Filtruj

Praca Specjalista Centrum - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

Blacharz Samochodowy ASO MAN

nowa oferta
ROUTE A4 SP. Z O.O. SP. K.ROUTE A4 SP. Z O.O. SP. K.
Zgorzelec

Do firmy Route A4 Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex Trans Energy oraz będącej partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. poszukujemy specjalistów do Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Ciężarowych MAN w Zgorzelcu.Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i posia...

11.06.202411.06.2024

Specjalista ds. obsługi klienta

nowa oferta
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAKCENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK
Zgorzelec

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stan...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. MIENIA

nowa oferta
GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU W NOWOGRODŹCUGMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU W NOWOGRODŹCU
Nowogrodziec

Zakres obowiązków: Ewidencjonowanie i gospodarowanie mieniem, prowadzenie książek obiektów, prowadzenie bieżących przeglądów, sporządzanie umów najmu i dzierżawy, bieżąca analiza stanu i danych mienia, prowadzenie i monitorowanie działań remontowych mienia.0107 Wymagania: wykształcenie - średnie og...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0441 s