Filtruj

Praca Specjalista Chorob - Głubczyce

1-2 z 2 ofert pracy

Lekarz: Specjalista Nefrolog/Specjalista Chorób Wewnętrznych

nowa oferta
SMART-HRSMART-HR
Głubczyce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zapewnienie pacjentom wysokiego poziomu opieki zdrowotnej. WYMAGANIA: Wykształcenia wyższego medycznego (Nefrologia lub Chorób Wewnętrznych), Aktualnego prawa wykonywania zawodu, Odpowiedzialności, zaangażowania i umiejętności współpracy z zespołem, otwartości na potrzeby pacje...

10.06.202410.06.2024

Specjalista Nefrolog / Specjalista Chorób Wewnętrznych

nowa oferta
Głubczyce

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Zapewnienie pacjentom wysokiego poziomu opieki zdrowotnej. Od kandydatów na to stanowisko wymagamy: Wykształcenia wyższego medycznego, o specjalizacji: Nefrologia lub Chorób Wewnętrznych, Aktualnego prawa wykonywania zawodu, Odpowiedzialno...

09.06.202409.06.2024