Filtruj

Praca Specjalista Chorob - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. BHP

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SP. Z O.O.
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Zadania: - nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, - przeprowadzanie kontroli warunków pracy, - uczestnictwo w analizie i ocenie ryzyka na stanowiskach pracy, - przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów BHP, - p...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lekarz orzecznik Zakładu

ZUS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZUZUS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZU
Nowy Sącz

Wymagania formalne określone w ramach funkcji: Niezbędne: lekarz medycyny z tytułem specjalisty minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza Mile widziane: specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy) minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictw...

30.05.202430.05.2024

ZUSZUS
Nowy Sącz

Lekarz orzecznik Zakładu 3345834 Obowiązki Zakres zadań wykonywanych w ramach funkcji: wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich Wymagania Wymagania formalne określone w ramach fu...

04.05.202404.05.2024