Filtruj

Praca Specjalista Do Spraw Handlu - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

CHEMAR RUROCIĄGI SP. Z O.O.CHEMAR RUROCIĄGI SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) WYMAGANIA: Dobra znajomość języka angielskiego, Wykształcenie wyższe (techniczne), Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży ...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0966Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), technicznePozostałe wymagania:WYMAGANIA: Dobra znajomość języka angielskiego, Wykształcenie wyższe (techniczne), Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),Dośw...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Magazynier/Operator wózka widłowego - U Jędrusia

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Morawica

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący z większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 1000 osób. Aktualnie poszukujemy na stanowiska: ...

31.05.202331.05.2023
od 3900 zł