Filtruj

Praca Specjalista Do Spraw Logistyki - Środa Wielkopolska

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

Środa Wielkopolska

Zakres obowiązków: tworzenie raportów Excel; kontaktowanie się z podwykonawcami; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie zamówień w systemie; katalogowanie dokumentacji na dyskach wspólnych; zbieranie informacji z innych działów; Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie -...

24.04.202424.04.2024

Specjalista ds. logistyki @ Formel D

nowa oferta
FORMEL DFORMEL D
Września

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej...

08.05.202408.05.2024

Senior PL/SQL Developer ​

RABEN MANAGEMENT SERVICESRABEN MANAGEMENT SERVICES
Kórnik

Nasi specjaliści wspierają pracę zespołów operacyjnych tworząc narzędzia i aplikacje dla całej organizacji z poziomu centrali Grupy Raben. Odpowiadają za utrzymanie ciągłości pracy i rozwój systemów magazynowych, transportowych i finansowych. Dodatkowo inicjują i zapewniają stabilność pracy wszystki...

29.04.202429.04.2024