Filtruj

Praca Specjalista Do Spraw Marketingu - Gogolin

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI I MARKETINGU

SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.
Gogolin

Zakres obowiązków: praca biurowa Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność - min. 1 rok doświadczenia...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gogolin

Numer oferty: StPr/24/0330Obowiązki:praca biurowaWymagania:Wymagania konieczne:Języki:niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyUmiejętności i uprawnienia:min. 1 rok doświadczeniaWykształcenie:średnie zawodoweWymagania pożądane:Wykształcenie:wy...