Filtruj

Praca Specjalista Ds Handlowych - Pińczów

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. HANDLU KRAJOWEGO.

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pińczów

Numer oferty: StPr/24/0067Obowiązki:Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, kompletacja dokumentacji handlowej, monitorowanie należności.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Obsługa komputera Wykształcenie: śre...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

POLSTAL SP. J.POLSTAL SP. J.
Pińczów

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, kompletacja dokumentacji handlowej, monitorowanie należności. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształce...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. handlu krajowego.

Pińczów

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, kompletacja dokumentacji handlowej, monitorowanie należności....

17.04.202417.04.2024