Filtruj

Praca Specjalista Ds Kadr - Durdy

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. KADR

Durdy

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - Sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych, - Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON, - Prowadzenie akt osobowych, - Rozliczanie czasu pracy, - Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. praca od 7-15 Wymagania: wykszt...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. rekrutacji i kadr (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Mielec

Do Twoich obowiązków będzie należało: rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych, aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku, poszukiwanie innowacyjnych metod i źródeł pozyskania kandydatów, samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne oraz średniego szczebla, współpra...

Specjalista ds. kadr i płac

ELITELASELITELAS
Mielec

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. kadr i płacZakres obowiązków:- Sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych,- Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PEFRON, - Prowadzenie akt osobowych,- Rozliczanie czasu pracy,- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobk...

24.05.202424.05.2024