Filtruj

Praca Specjalista Ds Kadrowych - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Poznań

Twoje zadania: wsparcie i obsługa zapytań kadrowo- płacowych współpraca z jednostką HR w danym kraju, wyjaśnianie błędów, procesowanie zatrudnień, wniosków, przetwarzanie danych weryfikacja płac, przygotowywanie raportów wyjaśnianie kwestii związanych z ubezpieczeniami współpraca z Team Leaderem, ud...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. budowy sieci telekomunikacyjnej

NDS SYSTEM SP. Z O.O.NDS SYSTEM SP. Z O.O.
Poznań

NDS System Sp. z o.o. to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku przedsiębiorców telekomunikacyjnych świadcząca usługi projektowania, budowy i utrzymania sieci światłowodowych. Spółkę tworzy wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza, która z pasją i zaangażowaniem realizuje powierzone jej za...

13.05.202413.05.2024

Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

nowa oferta
BEATA BISKUPBEATA BISKUP
Luboń

Biuro rachunkowew Luboniu z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni do zespołu kadr i płac: Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in.: § sporządzanie list płac dla pracowników, § rozliczanie umów cywilno-prawnych, § prowadzenie akt pracowniczych i pozostałej do...

15.05.202415.05.2024
od 7000 zł