Filtruj

Praca Specjalista Ds Kluczowych Klientow - Łowicz

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

BRACIA URBANEKBRACIA URBANEK
Łowicz

Twój zakres obowiązków: Stała współpraca z kluczowymi klientami; Przygotowywanie ofert; Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży oraz koordynowanie procesu zgodnie z wymogami partnerów biznesowych; Odpowiedzialność za budżet marketingowy; Bliska współpraca z innymi działami Firmy w celu zapew...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. wsparcia klientów kluczowych - IT

KAMILKAMIL
Łowicz

HealthSoft to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi IT dla firm. W ramach działu Outrourcingu IT potrzebujemy wsparcia procesów sprzedażowych oraz budowania relacji z Klientami na terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego (Łowicz, Kutno, Skierniewice, Sochaczew, Głowno, Łódź, Warszawa). ...

11.12.202311.12.2023
od 4000 zł

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Wsparcia Marketplace

EMPIK S. A.EMPIK S. A.
Sochaczew

Miejsce pracy: Sochaczew Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat! Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z Nas. Według samyc...

06.06.202406.06.2024