Filtruj

Praca Specjalista Ds Komunikacji Wewnetrznej - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Główny specjalista ds wsparcia procesów IT

nowa oferta
URZĄD MIASTA STOŁECZNEGOURZĄD MIASTA STOŁECZNEGO
Białystok

Chcesz mieć wpływ na rozwój Warszawy? Dołącz do nas i razem z nami twórz przyjazne i nowoczesne miasto! Praca w największym samorządzie w Polsce to możliwość współpracy z ekspertami i ekspertkami oraz dostęp do nowoczesnych technologii. Celem naszych działań jest wysoka jakość świadczonych usług, za...

21.05.202421.05.2024

Specjalista ds baz danych Oracle Oracle Database Specialist

nowa oferta
IN4GE SP. Z O.O.IN4GE SP. Z O.O.
Białystok

in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi pro...

Specjalista ds. sprzedaży (branża medyczna)

LEVEL WORKLEVEL WORK
Białystok

Opis stanowiska: sprzedaż na rynku krajowym produktów medycznych budowanie relacji z Klientami przez skuteczny kontakt telefoniczny i e-mailowy, utrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi, udział w konferencjach oraz targach branżowych w kraju i za granicą. Wymagania: dośw...

30.04.202430.04.2024
od 8500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0303 s