Filtruj

Praca Specjalista Ds Logistyki - Cieszyno

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. logistyki (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Cieszyn

Zakres zadań: wsparcie w procesach optymalizacji przepływów wewnętrznych i zewnętrznych, monitorowanie i raportowanie transportów w cysternach, bieżące raportowanie danych logistycznych, wsparcie projektów wdrożeniowych, wsparcie w przeprowadzeniu inwentaryzacji surowców, opakowań i wyrobów gotowych...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

Specjalista ds logistyki - status studenta mile widziany!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Cieszyn

Zgłoś się do nas, jeśli: potrafisz swobodnie komunikować się w j. angielskim, masz podstawowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jesteś studentem lub ukończyłeś studnia o preferowanym kierunku logistycznym, znasz dobrze program Excel, masz prawo jazdy, jesteś chętny i gotowy na wyjaz...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Logistyki

Cieszyn

Specjalista ds. Logistyki- praca na zastępstwo (rok z możliwością wydłużenia) Obowiązki: Wsparcie w procesach optymalizacji przepływów wewnętrznych i zewnętrznych. Monitorowanie i raportowanie transportów w cysternach. Bieżące raportowanie danych logistycznych. Wsparcie projektów wdrożeniowych....

16.04.202416.04.2024