Filtruj

Praca Specjalista Ds Logistyki - Legnica

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. pobierania próbek | BEZ DOŚWIADCZENIA

ARCHE CONSULTINGARCHE CONSULTING
Legnica

Obowiązki:• prowadzenie samochodu służbowego, • kontakt z klientem w celu możliwości przeprowadzenia badania (woda, gleba), • wykonanie prostych analiz na miejscu, • współpraca z zespołem; przekazywanie pobranych materiałów do laboratorium, współpraca z logistykiem itp.Wymagania:• prawo jazdy kat. B...

02.04.202402.04.2024

Specjalista ds. logistyki działu serwisu w Lubinie

MWM ELEKTRO SP. Z O.O.MWM ELEKTRO SP. Z O.O.
Lubin

MWM Elektro Sp. z o.o. - zajmujemy się kompleksową dostawą urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Projektujemy, produkujemy, modernizujemy maszyny i urządzenia dla branż: elektroenergetycznej, górniczej, maszynowej, konstrukcyjnej, budowlanej, automatyzacji. Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Zapraszamy do...

10.04.202410.04.2024