Filtruj

Praca Specjalista Ds Logistyki - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

BZK SP. Z O.O. SP. K.BZK SP. Z O.O. SP. K.
Siedlce

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc, zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.Oferujemy wsparcie w zakresi...

02.09.202402.09.2024

Specjalista ds. zakupów

VALMONT POLSKAVALMONT POLSKA
Siedlce

Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe ...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT/MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPU SUROWCÓW

ZENTIS POLSKA SP. Z O.O.ZENTIS POLSKA SP. Z O.O.
Żelków-Kolonia

Zakres obowiązków: Praca w Dziale Produkcji Żywności Barwiącej. Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: - współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami surowców, dbałość o budowanie długotrwałych relacji, - prowadzenie korespondencji mailowej / telefonicznej z dostawcami w języku...

28.08.202428.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0477 s